W dniach 25–29 maja uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w udanej i pełnej atrakcji wycieczce krajoznawczej. Program wyjazdu obejmował wiele ciekawych miejsc, wśród których znalazły się: Świdnica, Kłodzko, Góry Stołowe, Kudowa-Zdrój, Praga, Masyw Śnieżnika oraz Wrocław.
Wycieczka była okazją do poznawania zabytków, podziwiania pięknych krajobrazów, a także wspólnego spędzania czasu i integracji. Fotorelacja przybliża miejsca, które odwiedzili uczestnicy wyjazdu, jednak najważniejsze są wspomnienia, które z pewnością pozostaną z uczniami na długo.
Opiekę nad uczniami sprawowali: p. Magdalena Krzemińska, p. Grzegorz Zawadzki oraz p. Marek Goliszek.

