Sukcesy Sobieskiego
rekrutacja
OFERTA
zajęć pozalekcyjnych
Sukcesy
Ogólnopolski Konkurs Turbolandeskunde
W piątek, 19 kwietnia nasi uczniowie reprezentowali Sobieskiego w drugim etapie IX Ogólnopolskiego Konkursu...
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH
Z przyjemnością ogłaszamy, że uczniowie naszego liceum odnieśli sukcesy w Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH z...
XI Olimpiada Wiedzy o Turystyce
W dniach 3-6 kwietnia w Łowiczu odbył się etap centralny XI Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Wśród 30 uczniów z całej...
Stypendyści programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych”
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Lublinie w Programie Stypendialnym "Lubelskie...
Sukces Juliana z 2a!
Uczeń klasy 2a Julian Wysocki jako jeden z 4 uczniów z naszego województwa i jedyny przedstawiciel szkół lubelskich...
Olimpiada Przedsiębiorczości
Z dumą informujemy, że nasi zdolni uczniowie: Aleksandra Zduńczyk i Adam Kubina zakwalifikowali się do II etapu...
Matura
Organizacja egzaminu maturalnego
Drodzy Maturzyści, przypominamy o: Organizacja egzaminu maturalnego Komunikat o przyborach ...
Matura w Sobieskim – podsumowanie
Drodzy Maturzyści, Wasze osiągnięcie jest niezwykle imponujące - wszyscy uczniowie podchodzący do egzaminu z...
Matura w Sobieskim znów na 100%!!!
Z ogromną radością informujemy, że wszyscy nasi uczniowie, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego, zdali go z...
Najważniejsze zmiany w egzaminie maturalnym 2023
Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej polecamy naszym maturzystom artykuł, w którym przedstawiono...
Laureatki IX edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent”!
Sukces absolwentek naszego Liceum! Eliza Mituła i Julia Dyś, zostały laureatkami IX edycji Ogólnopolskiego Projektu...
Wykaz olimpiad zwalniających z egzaminu maturalnego z danego przedmiotu
Naszych tegorocznych maturzystów zachęcamy do wzięcia udziału w olimpiadach przedmiotowych, w których laureaci i...
Olimpijczycy
Olimpiada Chemiczna
- MIKOŁAJ WALICKI – LAUREAT 2019
- MIKOŁAJ WALICKI – FINALISTA 2020*
Olimpiada Przedsiębiorczości
- DAMIAN BORYSIUK – LAUREAT 2019
Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
- MIKOŁAJ WALICKI – LAUREAT 2019
Olimpiada Geograficzna
- MAGDALENA BOJARSKA – FINALISTA 2019
- HUBERT RACHWALSKI VON REJCHWALD – LAUREAT 2008
- SŁAWOMIR CZUBA – FINALISTA 2006
Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania
- DAMIAN BORYSIUK – FINALISTA 2019
Olimpiada Biologiczna
- KLAUDIA TYLUS – FINALISTA 2019
- TOMASZ KALINOWSKI – FINALISTA 2013
- ANNA CZAJKOWSKA – FINALISTA 1998
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
- JULIA DYŚ – LAUREAT 2021
- MICHAŁ SERWA – FINALISTA 2021
- PAWEŁ WIDAWSKI – FINALISTA 1998
Olimpiada Historyczna
- JULIA DYŚ – FINALISTA 2020*
- ADRIAN DUBIEL – FINALISTA 2020*
- MICHAŁ TYMBURSKI – FINALISTA 1999
- PRZEMYSŁAW BRYŁOWSKI – FINALISTA 1996
- ADAMINA PARTYCKA – FINALISTA 1996
Olimpiada Fizyczna
- MIKOŁAJ WALICKI – FINALISTA 2019
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
- JULIA DYŚ – LAUREAT 2021
- KATARZYNA MISZTAL – FINALISTA 1996
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki
- JAKUB PERSONA – LAUREAT 2021
- JAKUB WERMIŃSKI – LAUREAT 2021
- MIKOŁAJ WALICKI – LAUREAT 2019
- JULIAN GÓRSKI – LAUREAT 2019
- ŁUKASZ SKOWRON – LAUREAT 2016
- MIKOŁAJ WALICKI – FINALISTA 2020*
- JULIAN GÓRSKI – FINALISTA 2020*
Olimpiada Diamentowy Indeks AGH z chemii
- MIKOŁAJ WALICKI – LAUREAT 2019
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z geografii
- ELIZA MITUŁA – LAUREAT 2021
- ANNA NIEZGODA – LAUREAT 2021
- MIKOŁAJ KUNA – LAUREAT 2021
- PAWEŁ SZERAFIN – LAUREAT 2021
- ŁUKASZ ŚNITKO – LAUREAT 2021
- JAKUB WERMIŃSKI – LAUREAT 2019
- MAGDALENA BOJARSKA – LAUREAT 2018
- DAMIAN BORYSIUK – LAUREAT 2018
- ELIZA MITUŁA – FINALISTA 2020*
- KRZYSZTOF STASIAK – FINALISTA 2020*
- JAKUB WERMIŃSKI – FINALISTA 2020*
- PAWEŁ SZERAFIN – FINALISTA 2020*
- MAGDALENA BOJARSKA – FINALISTA 2017
- ALEKSANDRA KUBIK – FINALISTA 2017
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z fizyki
- JAKUB MARCOWSKI – FINALISTA 2020*
- JULIAN GÓRSKI – FINALISTA 2020*
Olimpiada Języka Francuskiego
- MAGDA SZPONAR – LAUREAT 2010
- DOMINIKA WOJTYSIAK – FINALISTA 1995
Olimpiada Języka Angielskiego
- MARCIN KRAWCZUK – LAUREAT 2000
Olimpiada Wiedzy o Turystyce
- ANNA NIEZGODA – LAUREAT 2021
- MAGDALENA BOJARSKA – LAUREAT 2018
- DAMIAN BORYSIUK – LAUREAT 2018
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
- ANNA CZAJKOWSKA – FINALISTA 1997
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
- MACIEJ CHODOROWSKI – FINALISTA 1995
Olimpiada Wiedzy Filozoficznej
- ANNA WITESKA – FINALISTA 1997
- EWA KWIATEK – LAUREAT 1995
Olimpiada Teologii
- ALEKSANDRA PYDA – FINALISTA 2019