SObieski laureatem VI edycji programu „Złote Szkoły NBP”
Z radością informujemy, że Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Lublinie znalazło się w gronie laureatów VI edycji programu „Złote Szkoły NBP”.
Już w piątek, 12 czerwca 2026 r. o godz. 13:00, odbędzie się uroczysta Gala Ogłoszenia Wyników, podczas której poznamy szczegóły tegorocznych osiągnięć uczestników programu.
Transmisję gali będzie można śledzić na żywo na kanale NBP:
https://nbp.pl/zlote-szkoly-gala/
Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną do wspólnego oglądania tego wyjątkowego wydarzenia i trzymania kciuków za naszą szkołę.

