fbpx

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy i harmonogram

Sekretariat
663 510 571

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Matura

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Podręczniki

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Zebrania i konsultacje

LO Sobieski

Nauczyciele

Psycholog

Opłaty

Historia szkoły

Sukcesy

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Młodzi chemicy

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Trzy piękne wrześniowe dni – od 13 do 15 wszystkie klasy pierwsze, pod opieką wychowawców – p. G. Dziewulskiej, p. Cezarego Obroślaka oraz p. D. Jaśkowskiej, spędziły na wycieczce integracyjnej w miejscowości Dźwierzuty – tuż przy jeziorze Łęsk na Mazurach.

Zielona szkoła okazała się idealna dla miłośników wyzwań – młodzież integrowała się, testując swoją sprawność, spryt i intelekt w czasie zajęć aktywnych, integracyjnych, edukacyjnych oraz gier terenowych. Zajęcia aktywne obejmowały m.in. park linowy z trasami o różnym stopniu trudności, ściankę wspinaczkową, przejażdżki quadami na specjalnym „błotnym” torze, strzelanie do celu z markerów i łuków, zajęcia survivalowe w terenie, w czasie których uczniowie poznawali tajniki przetrwania w lesie i radzenia sobie z siłami natury oraz uczyli się budować schronienie z pałatki, czyli wojskowego płaszcza, odczuwali na własnej skórze astronomiczne przeciążenia w kosmicznym żyroskopie i sprawdzali wytrzymałość mięśni rąk w czasie wyprawy na kajakach.

Wieczorami wspólny relaks miał miejsce w czasie w czasie ogniska z animatorem, który uatrakcyjniał wspólny wieczór, integrując grupę w czasie różnych gier towarzyskich.