fbpx

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy i harmonogram

Sekretariat
663 510 571

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Matura

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Podręczniki

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Zebrania i konsultacje

LO Sobieski

Nauczyciele

Psycholog

Opłaty

Historia szkoły

Sukcesy

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Młodzi chemicy

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

20 września 2023 roku był wyjątkowym dniem dla naszych utalentowanych uczniów z profilu inżynierskiego z klas 2D i 3CI. W ramach Lubelskiego Festiwalu Naukowego mieli okazję odwiedzić prestiżową Politechnikę Lubelską, gdzie czekały na nich niezwykłe przygody i inspiracje.

To niezwykłe wydarzenie stanowiło wyjątkową okazję do pogłębienia wiedzy naszych uczniów z zakresu inżynierii i budownictwa. Podczas wizyty na Politechnice Lubelskiej uczestniczyli w pasjonujących wykładach, na których dowiedzieli się więcej na temat fascynującego świata budownictwa 3D oraz zastosowania kratownic w budownictwie. Ta wiedza nie tylko poszerza ich horyzonty, ale także inspiruje ich do dalszego rozwoju i eksploracji możliwości, jakie oferuje dziedzina inżynierii.

Nasi uczniowie wraz z opiekunami z dumą reprezentowali naszą szkołę na tym prestiżowym wydarzeniu naukowym. Jesteśmy pewni, że to doświadczenie poszerzyło ich horyzonty i przyczyni się do ich przyszłego sukcesu w dziedzinie inżynierii.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Politechnice Lubelskiej za zaproszenie naszych uczniów i za możliwość uczestnictwa w Lubelskim Festiwalu Naukowym. To cenne doświadczenie na pewno pozostawi trwały ślad w sercach i umysłach naszych młodych inżynierów.

Mamy nadzieję, że to tylko początek fascynującej naukowej podróży naszych uczniów. Będziemy śledzić ich sukcesy z niecierpliwością i z nieukrywaną dumą.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie w rozwijanie pasji naszych uczniów!