fbpx

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy i harmonogram

Sekretariat
663 510 571

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Matura

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Podręczniki

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Zebrania i konsultacje

LO Sobieski

Nauczyciele

Psycholog

Opłaty

Historia szkoły

Sukcesy

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Młodzi chemicy

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

16 czerwca 2023 roku odbyła się uroczysta gala podsumowującą projekt Przedsiębiorcza Młodzież 2023!

W Auli Uniwersyteckiej na Wydziale Prawa i Administracji UMCS spotkali się uczniowie, nauczyciele, dyrekcja szkół, przedsiębiorcy, twórcy kreatywni, władze UMCS oraz Miasta Lublin, aby poznać laureatów konkursu na najlepszy projekt doradczy. Zebranych przywitały, dziękując za tę kilkumiesięczną aktywność projektową, Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia UMCS prof. Dorota Kołodyńska oraz Zastępca Prezydenta Miasta Lublin Beata Stepaniuk-Kuśmierzak.

Podczas projektu młodzieży towarzyszyło łącznie 42 studentów z Wydziału Ekonomicznego oraz Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie, którzy jako starsi koledzy i koleżanki, wspierali uczestników i uczestniczki w szczególności przy realizacji projektów doradczych tworzonych przez młodzież. Udział w inicjatywie dał młodym ludziom możliwość poznania typu swojej osobowości, określonej metodą MBTI, uczestnictwa w warsztatach medialnych oraz z zakresu autoprezentacji, realizowanych przez ACKiM UMCS Chatka Żaka, a także w nawiązaniu kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami.

Młodzież miała za zadanie zrealizować projekt doradczy z zakresu promocji w social mediach lubelskich firm lub ich produktów w oparciu o warsztaty z partnerami z sektora kreatywnego specjalizującymi się w marketingu internetowym.

Podczas gali zostały ogłoszone wyniki Konkursu na najlepszy projekt doradczy. Kapituła Konkursu nagrodziła projekty zrealizowane przez szkoły:

  1. XXX LO im. ks. Jana Twardowskiego,
  2. Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Lublinie,
  3. Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego WSEI w Lublinie,

*Projekt uczniów w Sobieskiego, w składzie  Ada Andrzejewska, Adam Kubina, Zuzanna Stawecka oraz Bartek Siejka dotyczył firmy Medisept. .