W grudniu uczennice z klasy 3c wygrały kilkunastodniowe, kreatywne zmagania w ramach realizacji zadań z Adwentowego Kalendarza Sobieskiego. Nagrodą był voucher pieniężny w do wykorzystania w czasie wyjścia integracyjnego klasy.
Delektowanie się zwycięstwem trwało dosyć długo, ponieważ jego realizacja przypadła dopiero na wtorek 14 kwietnia. Dziewczyny wybrały wyjście integracyjne na kręgle w klubie Masters w Galerii Vivo. Celem tej inicjatywy było nie tylko aktywne spędzenie czasu, ale także wzmocnienie relacji w klasie oraz rozwijanie umiejętności współpracy i chwilami… nie/zdrowej rywalizacji.
Opiekę nad młodzieżą sprawowała wychowawczyni klasy p. Dorota Jaśkowska.

