W piątek 19 czerwca uczniowie i nauczyciele naszego Liceum wzięli udział w Uroczystej Gali Laureatów w ramach Programu wspierania na terenie Lublina uzdolnionych dzieci i młodzieży. Nasi uczniowie zdobyli aż 17 tytułów laureatów i finalistów olimpiad ogólnopolskich i ponownie znaleźli w zacnym gronie stypendystów Prezydenta Miasta Lublin.
W rywalizacji międzyszkolnej zajęliśmy II miejsce wśród szkół niepublicznych! Na ręce naszych Olimpijczyków i ich Mistrzów składamy najszczersze gratulacje!


