fbpx

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy i harmonogram

Sekretariat
663 510 571

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Matura

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Podręczniki

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Zebrania i konsultacje

LO Sobieski

Nauczyciele

Psycholog

Opłaty

Historia szkoły

Sukcesy

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Młodzi chemicy

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

W dniach 2-6 czerwca uczniowie klas pierwszych i drugich wzięli udział w wycieczce. Tym razem wybraliśmy się do Skandynawii. Po dotarciu nad polskie morze z niecierpliwością czekaliśmy na pierwszy dla wielu z nas rejs promem, gdzie udaliśmy się na przepyszną kolację.

Pierwszego dnia spacerowaliśmy po Karlskronie, odwiedziliśmy Muzeum Morskie oraz ulicę urokliwych, kolorowych domków. W bardzo dobrych nastrojach skierowaliśmy się ku Danii. Przejazd imponującym mostem nad Sundem był niesamowity. Dania powitała nas słoneczną pogodą a już kolejnego dnia udaliśmy się do Legolandu! Każdy z nas mógł podziwiać budowle wykonane z klocków Lego. To była świetna zabawa!

Oczywiście zwiedziliśmy również stolicę Danii – Kopenhagę, która nas zachwyciła! Mieliśmy okazję zobaczyć również zmianę warty przy rezydencjach królewskich. Na koniec, już w Polsce, spacerowaliśmy po starówce Gdańska, byliśmy w Bazylice Mariackiej oraz przy pomnikach Neptuna i Obrońców Poczty Polskiej. Całą wycieczkę nie opuszczał nas dobry humor! Zobaczcie sami!