fbpx

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy i harmonogram

Sekretariat
663 510 571

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Matura

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Podręczniki

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Zebrania i konsultacje

LO Sobieski

Nauczyciele

Psycholog

Opłaty

Historia szkoły

Sukcesy

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Młodzi chemicy

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

4 września oficjalnie rozpoczął się rok szkolny 2023/2024. Był to dzień, w którym powitaliśmy naszych nowych uczniów i nauczycieli.

W ramach uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, odbył się apel szkolny, podczas którego mieliśmy przyjemność wysłuchać przemówienia Pani Dyrektor, Ireny Wojtowicz. Jej inspirujące słowa były pełne motywacji i zachęty do podejmowania nowych wyzwań. Pani Dyrektor podkreśliła, jak ważne jest wspólne dążenie do osiągnięcia sukcesu oraz dbanie o rozwijanie umiejętności społecznych i osobistych.

W trakcie apelu szczególnie serdecznie powitaliśmy naszych nowych uczniów, którzy dołączyli do naszej szkolnej społeczności. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu nie tylko wiedzę, ale także przyjaźnie i wsparcie na drodze Waszego rozwoju. Powitaliśmy również nową kadrę pedagogiczną. Doceniamy Waszą gotowość do pracy i wkład, który wkładacie w kształtowanie przyszłości naszych uczniów. Nie zapomnieliśmy również o obecnych uczniach i nauczycielach! Witamy Was ponownie w murach naszej szkoły. Razem tworzymy wyjątkowe środowisko edukacyjne, które tworzy perspektywy przyszłości dla naszych uczniów.

W nowym roku szkolnym będziemy kontynuować naszą misję kształtowania młodych umysłów, dostarczając wiedzy, narzędzi i wartości niezbędnych do osiągnięcia sukcesu.

Życzymy wszystkim udanego i pełnego inspiracji roku szkolnego 2023/2024 w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Lublinie. Razem jesteśmy w stanie osiągnąć wiele!