Mamy świetną wiadomość! Nasza szkoła znalazła się w gronie 10 lubelskich placówek zakwalifikowanych do projektu „Przedsiębiorcza Młodzież”.
To wyjątkowa inicjatywa, w której uczniowie, współpracując ze studentami oraz partnerem kreatywnym – w tym roku firmą Vena Art – tworzą profesjonalną kampanię promocyjną. To nie tylko nauka, ale przede wszystkim praktyczne doświadczenie, rozwijanie kreatywności i szansa na realizację własnych pomysłów.
W piątek, 20 marca, klasa 1A uczestniczyła w warsztatach na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Podczas spotkania uczniowie poznali schemat doradczy przedstawiony przez Karolinę Ślebocką z Everest Marketing, spotkali się z partnerem kreatywnym projektu – firmą Vena Art – oraz zebrali pierwsze inspiracje do dalszych działań.
Teraz przed nami najbardziej ekscytujący etap – tworzenie własnych pomysłów i kampanii. Trzymamy kciuki za kreatywność, odwagę i projekty, które już wkrótce będziemy mogli wprowadzać w życie.

