fbpx

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy i harmonogram

Sekretariat
663 510 571

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Matura

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Podręczniki

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Zebrania i konsultacje

LO Sobieski

Nauczyciele

Psycholog

Opłaty

Historia szkoły

Sukcesy

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Młodzi chemicy

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

W czwartek 27 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów, pierwszych w nowym czteroletnim liceum w obecności licznie przybyłych rodziców i nauczycieli.

Bardzo serdeczne przemówienie wygłosiła pani dyrektor Irena Wojtowicz, która podsumowała lata nauki, osiągnięcia i ważne przeżycia (w tym lockdown). Do pożegnań i życzeń dołączył pan prezes Waldemar Leszcz. W imieniu rodziców głos zabrała pani Miłosz, dziękując Dyrekcji i Nauczycielom za trud i bardzo dobrą atmosferę pracy. Swoje przemówienia wygłosili też reprezentanci maturzystów, również podkreślając to, co dobrego ich spotkało podczas całej czteroletniej nauki.

Panie wychowawczynie, Grażyna Dziewulska i Agnieszka Marcowska wręczyły nagrody (aż po dziewięć) za bardzo dobre wyniki w nauce i świadectwa, a także listy gratulacyjne dla rodziców. Obie panie zwróciły się do swoich uczniów w pełnych emocji słowach pożegnania, z życzeniami i przesłaniem.

Niespodzianką, ale i tradycją szkoły było wręczenie nagród – pamiątkowych zegarków (tempus fugit) najlepszym (akurat dwu tym razem, exaequo) uczennicom naszego liceum: Milenie Mazurek z klasy IVc i Zuzi Sieczce z IVd. Nagrodzeni zostali też zasłużeni na polu artystycznym: Kinga Chmielewska i Jakub Kabala.

Swoich starszych kolegów pożegnali reprezentanci uczniów pozostających w szkole – klas III, dziękując im za to, co z ich perspektywy było cenne, a co obecni maturzyści wnosili do życia szkoły.

Uroczystość uświetniły występy muzyczne: Julii Makowskiej z klasy IIIc i ostatni – Zuzi Szczupak z klasy IVc.