Szanowni Państwo,
Raz jeszcze zapraszamy na koncert charytatywny „Pomoc to sztuka”, który odbędzie się w sali gimnastycznej C we wtorek, 2 czerwca, o godz. 16.30.
Częścią wydarzenia będzie licytacja prac plastycznych – zachęcamy do udziału nie tylko koneserów sztuki!
Autorami prac są:
- Emilia Gągała,
- Aleksandra Szaniawska,
- Julia Dąbrowska,
- Pani Katarzyna Szember
Osoby zainteresowane mogą licytować podczas wtorkowego koncertu lub zgłosić mailowo chęć nabycia konkretnej pracy, podając proponowaną kwotę:
maria.dabrowska@sobieski.lublin.pl
Można także zgłosić się osobiście w bibliotece szkolnej.
Poza koncertem również będzie możliwość wsparcia akcji – uczniowie będą kwestować z puszką, do której będzie można wrzucić dowolny datek.
Serdecznie zachęcamy do udziału i wsparcia tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

