fbpx

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy i harmonogram

Sekretariat
663 510 571

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Matura

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Podręczniki

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Zebrania i konsultacje

LO Sobieski

Nauczyciele

Psycholog

Opłaty

Historia szkoły

Sukcesy

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Młodzi chemicy

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Zebraną społeczność szkolną powitała, jak zwykle, bardzo serdecznie pani dyrektor Irena Wojtowicz.
Niespodzianką dla wszystkich (poza aktorami) było przygotowane przez panią Joannę Wójtowicz-Mróz przedstawienie uaktualnionej wersji Makbeta. W tym ciekawym i zabawnym spektaklu wzięli udział uczniowie i nauczyciele. Brawo!
Dumni wychowawcy wręczyli rekordową ilość nagród dla uczniów wyróżniających się w nauce i aktywności społecznej.
Następnie wygłosił swoje przemówienie pan prezes Waldemar Leszcz, który w imieniu Właścicieli Liceum i Zarządu Educo podziękował za wykonywaną z wielkim zaangażowaniem pracę wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Wyraził przekonanie, że rodzice uczniów dokonali właściwego wyboru, posyłając ich do naszego Liceum. Nauczycielom i pracownikom, którzy są w Sobieskim najdłużej, podziękował za dotychczasową pracę, wręczając okolicznościowe prezenty. Otrzymali je: pani Izabella Soczewińska, pan Marek Goliszek, pan Henryk Głąb, ksiądz Mariusz Górniak i pan Patryk Maliszewski.
Pani Dyrektor podsumowała tegoroczną pracę szkoły, przywołując konkretne liczby: laureatów olimpiad i konkursów, stypendiów, nagród Kuratora dla nauczycieli, warsztatów, odbytych spotkań, wyjść, wycieczek, imprez. Zebrała się imponująca ilość przeróżnych aktywności, które wzbogaciły i uatrakcyjniły pracę, a także wzmacniały więzi i tworzyły tę szczególną atmosferę, z jakiej słynie nasze środowisko. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za pracę i wyraziła dumę ze swojego zespołu nauczycieli. Na koniec życzyła wszystkim udanych wakacji.
Kolejna część uroczystości – to tradycyjnie spotkanie z wychowawcami w klasach: rozdanie świadectw i podziękowanie. Nieoficjalnie odbyło się spotkanie nauczycieli przy ufundowanym przez przyszłych medyków z klasy trzeciej torcie.
Dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugich wakacji!