fbpx

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy i harmonogram

Sekretariat
663 510 571

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Matura

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Podręczniki

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Zebrania i konsultacje

LO Sobieski

Nauczyciele

Psycholog

Opłaty

Historia szkoły

Sukcesy

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Młodzi chemicy

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej w Sobieskim ma już swoją tradycję. Corocznie rozgrywany jest w okresie przedświątecznym. Biorą w nim udział nasi uczniowie z różnych roczników, którzy zgłaszają chęć uczestnictwa w rozgrywkach. Drużyny liczą maksymalnie 8 zawodników. W składzie drużyny mogą być chłopcy i dziewczyny.

W tym roku w terminie 12 grudnia turniej zorganizowali uczniowie klas drugich, przy współpracy z Katedrą WF. Na szczególne wyróżnienie w organizacji turnieju zasługują: Julian Wysocki, Bień Nikodem oraz Mateusz Goliszek. Świetnie spisali się również sędziujący turniej nauczyciele: Patryk Maliszewski i Cezary Obroślak.
W turnieju wzięło udział 7 drużyn, które zaprezentowały bardzo ciekawą i emocjonującą grę, na wysokim siatkarskim poziomie.
I miejsce zajęła drużyna w składzie: Tomasz Iwanicki, Filip Dyczko, Paulina Nowak, Bartosz Siejka, Wiktoria Jedlińska, Jakub Dudkowski, Wiktor Ignatiuk.
II miejsce drużyna w składzie: Mikołaj Skwarek, Bartosz Pojęta, Tomasz Jabłoński, Michał Gil, Wojciech Kalita, Alan Morshed, Drozd Maksym.
III miejsce drużyna w składzie: Łukasz Krzyszczak, Antoni Mróz, Daniel Zienkowski, Antoni Kempisty, Bartłomiej Ścisłowski, Jakub Błaszczuk.
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom turnieju oraz wszystkim zawodnikom, którzy brali w nim udział.