Z ogromną dumą informujemy, że Adam Krawczak, uczeń klasy 4A, zdobył tytuł Mistrza Polski Amatorów w Indoor Golfie.
Adam zaprezentował znakomitą formę i po bardzo dobrych rundach turniejowych wywalczył 1. miejsce w klasyfikacji głównej podczas zawodów w Łodzi. To ogromny sukces oraz piękny dowód na to, że pasja, systematyczna praca i determinacja prowadzą na sam szczyt.
Jesteśmy niezwykle dumni, że w gronie uczniów naszej szkoły mamy Mistrza Polski.
Adamie, serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!
Cała społeczność szkolna trzyma kciuki za Twoje następne zwycięstwa oraz zbliżające się egzaminy maturalne.
Brawo!

