Aleksandra Fic na podium zawodów w Kozienicach
Aleksandra Fic, uczennica klasy 1b Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Lublinie, ma za sobą bardzo udany weekend startów w zawodach jeździeckich w Kozienicach.
W dniach 12–14 czerwca 2026 r. odbyły się tam Zawody Ogólnopolskie w Skokach przez Przeszkody – Kozienice 2026 oraz Zawody Regionalne i Towarzyskie. Aleksandra, startując na koniu Nadello JDV jako zawodniczka WKJ Lublin, rywalizowała w konkursach klasy L – 100 cm oraz P – 110 cm.
Największe sukcesy odniosła w konkursach klasy L, w których dwukrotnie stanęła na podium: zajęła II miejsce w konkursie nr 3 oraz III miejsce w kolejnym konkursie tej klasy.
Serdecznie gratulujemy Oli świetnych przejazdów, podium i wyjazdów do dekoracji. Życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

