fbpx

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy i harmonogram

Sekretariat
663 510 571

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Matura

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Podręczniki

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Zebrania i konsultacje

LO Sobieski

Nauczyciele

Psycholog

Opłaty

Historia szkoły

Sukcesy

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Młodzi chemicy

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

9 maja klasy trzecie w Warszawie zwiedziły niepowtarzalną ekspozycję, która przenosi twórczość modernistycznego artysty – Gustava Klimta do nowej, immersyjnej formy. Jego fascynacja secesją, którą uznawał za pionierską w dziejach sztuki, oraz rola lidera przełomu sprawiły, że stał się niezaprzeczalnie jednym z najważniejszych artystów przełomu wieków.

Wystawa stanowiła połączenie mistrzowskiej sztuki z najnowocześniejszą technologią, tworzą niezapomniane doświadczenia. Wprowadzenie skupiało się wokół życia artysty i jego ścieżki twórczej, główna część wystawy zaś stanowiła multimedialna ekspozycja najważniejszych prac wiedeńskiego wizjonera oraz przestrzeń wirtualnej rzeczywistości, w której entuzjaści sztuki mieli możliwość dosłownie wejścia w najbardzej ikoniczne dzieła mistrza.

Druga część programu gwarantowała świetną zabawę w Muzeum Iluzji na Starym Mieście, w którym można było nie tylko zrobić ciekawe zdjęcia, ale także zapoznać się z pułapkami, jakie mogą nam podsuwać nasze zmysły.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali wychowawcy: p. Marek Goliszek, p. Grzegorz Zawadzki oraz nauczycielka języka polskiego p. Dorota Jaśkowska.