fbpx

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

kontakt

663 510 571
81 524 70 95

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy i harmonogram

Sekretariat
663 510 571

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Matura

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Podręczniki

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Zebrania i konsultacje

LO Sobieski

Nauczyciele

Psycholog

Opłaty

Historia szkoły

Sukcesy

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Młodzi chemicy

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Dzień Otwartych Drzwi w Sobieskim odbył się 11 marca. Od godziny 10.00 można było spotkać się z nauczycielami wszystkich przedmiotów, spróbować swoich sił w licznych konkursach, quizach, zagadkach, pokazach. Można było także skorzystać z okolicznościowego poczęstunku. Nasi uczniowie zaangażowali się licznie jako przewodnicy, którzy ze swojej strony opowiadali o profilach klas i o wspaniałej atmosferze panującej w szkole. Przyszli uczniowie (mamy nadzieję) zbierali pieczątki i punkty.

Na koniec, o godzinie 12.00 wszyscy zebraliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie odbyła się część artystyczna, w której zaprezentowały się nasze młode talenty w dziedzinie twórczości pianistycznej, poetyckiej i wokalnej.

Gospodarz, Pani Dyrektor Irena Wojtowicz, opowiedziała o szkole i zachęciła licznie przybyłych do włączenia się w naszą społeczność. Odbyło się też losowanie niespodzianek – bluz Sobieskiego.

Imprezie patronował Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Politechnika Lubelska, Akademia WSEI, Uniwersytet Medyczny oraz Izba Radców Prawnych.

Miło nam, że odwiedzili nas w tym dniu nasi kochani absolwenci.