Zakończenie roku szkolnego 21/22
W piątek 24 czerwca, na progu kalendarzowego lata, zabrzmiał w naszej szkole przysłowiowy ostatni dzwonek. Do zgromadzonej w sali gimnastycznej młodzieży przemówiła Pani Dyrektor, gratulując sukcesów osiągniętych za cenę solidnej pracy, dziękując Zarządowi Educo za...Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
Zapraszamy na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022, która odbędzie się 24 czerwca (piątek) o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej.
Matura w naszej szkole
Mimo że nie zakwitły kasztany, matury ruszyły. 4 maja w sali gimnastycznej wszyscy tegoroczni maturzyści (poza szczęściarą Julią Dyś – laureatką olimpiady polonistycznej) zasiedli do pisania pierwszego egzaminu. Matury potrwają do 20 maja. Wszystkim życzymy...
Uroczyste pożegnanie maturzystów
Ta chwila, oczekiwana przez niektórych z utęsknieniem, przez innych – z lekkim niepokojem, nadeszła w czwartek 28 kwietnia o godz. 17. Naszych abiturientów pożegnała uroczyście i serdecznie Pani Dyrektor, która podkreśliła to, jak ważny i owocny był czas nauki...
