W ramach Inauguracji Medycznego Forum Edukacyjnego w dniu 20 maja 2022 drużyna z naszej szkoły w składzie: Szymon Karaś, Antonina Plapis, Piotr Bieliński z klasy 2 B oraz Filip Dyszko z klasy 1B będzie walczyć w zawodach z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej....
W ostatnich tygodniach nasza szkoła nawiązała współpracę z Uniwersytetem Medycznym w ramach Medycznego Forum Edukacyjnego. Jest to inicjatywa UM mająca na celu popularyzację nauki oraz zapoznaniem uczniów szkół średnich ze specyfiką studiowania na Uniwersytecie...