Miło nam poinformować, że Anastazja Kostiuk, uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Lublinie, znalazła się w gronie najlepszych uczniów województwa lubelskiego wyróżnionych w programie stypendialnym „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2025–2026”.
Serdecznie gratulujemy Anastazji tego osiągnięcia. Życzymy jej dalszej wytrwałości, satysfakcji z nauki i kolejnych sukcesów.

