W piątek, 26 czerwca br. w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Był to moment podsumowań, podziękowań oraz pożegnania z codziennymi szkolnymi obowiązkami – oficjalnie rozpoczęliśmy wakacje!
Wszystkim uczniom gratulujemy wytrwałości i sukcesów osiągniętych w minionym roku szkolnym. Nauczycielom i pracownikom szkoły dziękujemy za trud i codzienną pracę na rzecz naszej społeczności.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych odpoczynku wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

